پروفیل آلومینیوم آسانسور مروا: در حال حاضر پروفیل آلومینیوم یکی از اصلی ترین فلز های غیر آهنی است که در تولید انواع پروفیل آسانسوری از آن استفاده می‌شود. آسانسورها دستگاه‌هایی هستند که بین طبقات ساختمان های مختلف برای جابجایی افراد از آن استفاده می‌شود. بنابراین علاوه بر استحکام و داشتن ویژگی های ایمنی، باید ظاهر زیبا و شکیلی نیز داشته باشد. پروفیل آلومینیوم با وجود مقاومت و استحکام لازم، بسیار درخشان و چشم‌نواز می باشد. بنابراین پروفیل آلومینیومی آسانسور علاوه بر ماندگاری و داشتن استاندارهای لازم، احساس بسیار خوبی از تمیزی و ظرافت به افرادی می دهد که می‌خواهند از این دستگاه استفاده کنند.

جهت استعلام قیمت پروفیل آلومینیوم آسانسور با مشاوران ما تماس بگیرید:

طراحی انعطاف پذیر

طراحی انعطاف پذیر

ساختار قوی

ساختار قوی

مونتاژ سریع و دقیق

مونتاژ سریع و دقیق

وزن سبک

وزن سبک

ویژگی پروفیل آلومینیوم آسانسور

 امروزه کارایی آسانسورها تنها به حمل و جابجایی افراد در طبقات مختلف ساختمان محدود نمی‌شود.

این کابین های کوچک و کاربردی در دنیای امروز نقش موثری در زیبایی نما، ظاهر خوب یک ساختمان و خاطره ای که در ذهن افراد به جا می‌گذارند بر عهده دارند.

یکی از عواملی که در زیبایی بصری آسانسورها نقش تعیین‌کننده‌ای دارد پروفیل های آلومینیومی است که در تولید انواع پروفیل آسانسوری از آن استفاده می شود.

این پروفیل ها شامل دستگیره، نرده، ورق براق آینه‌ای و انواع دیگر مقاطع پروفیل های کابین آسانسور می باشد.

از طرفی معمولاً آسانسورها یکی از مکان‌هایی است که در ساختمان ها به طور مرتب ضدعفونی و تمیز می شود.

بنابراین پروفیل های آن باید مقاومت خوبی در برابر رطوبت، مواد شوینده، تمیز کننده ها و … داشته باشد. فلز آلومینیوم با دارا بودن این ویژگی و استحکام بالایی که دارد بهترین آلیاژ برای تولید تولید انواع پروفیل آسانسوری محسوب می شود.

این فلز محبوب صنعتگران، در برابر خوردگی مقاوم است چرا که سطح آن توسط لایه ای بسیار نازک و در عین حال بسیار قوی از اکسید آلومینیوم محافظت می شود. یکی از خصوصیاتی که فلز آلومینیوم را در صنعت ساخت پروفیل آسانسور بسیار رواج داده است همین ضد زنگ بودن آن است. 

یکی دیگر از دلایل اصلی کاربرد گسترده آلومینیوم در ساخت پروفیل آسانسور سبک وزن بودن آن است که تقریباً سه برابر سبک تر از آهن می باشد. از طرفی شکل پذیری راحتی دارد.

بسیار انعطاف پذیر است و با استفاده از فشار در شرایط گرم یا سرد به راحتی برای تولید انواع پروفیل آسانسور قابل پردازش می باشد.