پروفیل آلومینیوم کابینتی مروا:

یکی از کاربردهای ویژه پروفیل آلومینیوم استفاده از آن در تولید انواع پروفیل کابینتی می‌باشد. کیفیت جنس آلومینیوم، انعطاف پذیری و مقاومت بالای آن باعث شده تا پروفیل هایی که با این فلز ساخته می‌شوند در صنعایع مختلف از جمله فرآیند تولید انواع پروفیل کابینتی کاربرد زیادی داشته باشد. از پروفیل کابینتی بیشتر در ساخت بدنه، درب های کابینت و یا قسمت های قفسه ای شکل کابینت ها استفاده می شود. البته چون در حال حاضر بیشتر کابینت های آشپزخانه از چوب های مختلف مانند ام دی اف و… ساخته می‌شوند کاربرد پروفیل کابینتی بیشتر در کابینت های صنعتی می باشد. هرچند تولیدکنندگان در کابینت آشپزخانه هایی از جنس ام دی اف و… باز هم برای قسمت هایی نظیر ریل، لولا، دسته، دستگیره و غیره باز هم ترجیح می‌دهند از پروفیل آلومینیومی استفاده کنند.

جهت استعلام قیمت پروفیل آلومینیوم کابینتی با مشاوران ما تماس بگیرید:

طراحی انعطاف پذیر

طراحی انعطاف پذیر

ساختار قوی

ساختار قوی

مونتاژ سریع و دقیق

مونتاژ سریع و دقیق

وزن سبک

وزن سبک

ویژگی پروفیل آلومینیوم کابینتی

پروفیل آلومینیوم خاصیت‌های بی نظیری دارد که کاربرد آن را در صنایع مختلف از جمله تولید انواع پروفیل کابینتی بسیار محبوب کرده است.

ساختار پروفیل آلومینیوم بسیار ضخیم است در عین حال وزن پایینی دارد. بنابراین گزینه مناسبی برای تولید انواع پروفیل کابینتی و تولید یراق آلات مختلف کابینت می باشد.

یکی از ویژگی‌های مهم پروفیل کابینتی ضد آب بودن آن است. چون در کابینت های آشپزخانه، زیر سینک و قسمت های مختلف همیشه امکان نشت آب و رطوبت وجود دارد، بنابراین استفاده از آلیاژی که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم در برابر رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان دهد بسیار مهم است.

به همین دلیل امروزه پروفیل آلومینیومی، بیش از هر زمان دیگری، توجه تولیدکنندگان و صنعتگران را در حوزه‌های مختلف از جمله ساخت کابینت های آشپزخانه و کابینت های صنعتی به خود اختصاص داده است.

به طوری که استفاده از پروفیل های آلومینیومی استاندارد، مهم ترین و اصلی ترین بخش در تولید و اجرای کابینت های صنعتی را بر عهده دارد.

از کابینت های صنعتی در تعمیرگاههای مجاز خودرو و موتور سیکلت، انواع کارخانه ها و کارگاههای کوچک و بزرگ صنعتی استفاده می شود.

به یاد داشته باشید که نیازسنجی یک اقدام مهم قبل از خرید پروفیل کابینتی می باشد. برآورد صحیح تعداد پروفیل مورد نیاز در ابعاد و اندازه های لازم  بدون شک تجربه خرید موفق تری را از پروفیل کابینتی رقم می زند.

دقت به وزن پروفیل، کیفیت آن و نوع  بسته بندی محصول هم از موارد مهم دیگری است که هنگام خرید پروفیل کابینت باید در نظر گرفت.