پروفیل آلومینیوم کرکره برقی مروا: پروفیل آلومینیوم ترکیبات بی نظیری دارد که این محصول را بسیار مقاوم، سبک و دارای ساختاری محکم کرده است بطوری که در برابر عوامل مخرب بیرونی آسیب چندانی نمی بیند. همین ویژگی های خاص پروفیل آلومینیوم، باعث شده است تا این فلز غیرآهنی، در مصارف ساختمانی، عمرانی، صنعتی و…. کاربرد بسیار ویژه ای داشته باشد.. یکی از کاربردهای رایج پروفیل آلومینیوم در صنعت تولید انواع پروفیل کرکره برقی می باشد. پروفیل کرکره برقی یکی از مهمترین ابزار مورد استفاده در کرکره های برقی مغازه ها، مراکز تجاری، درب پارکینگ‌ها و غیره می باشد. استفاده از آلیاژ آلومینیوم در پروفیل کرکره برقی علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد مقاومت آن را هم در برابر عوامل آسیب زای بیرونی و درونی، زنگ زدگی، پوسیدگی و غیره افزایش داده است.

جهت استعلام قیمت پروفیل آلومینیوم کرکره برقی با مشاوران ما تماس بگیرید:

طراحی انعطاف پذیر

طراحی انعطاف پذیر

ساختار قوی

ساختار قوی

مونتاژ سریع و دقیق

مونتاژ سریع و دقیق

وزن سبک

وزن سبک

ویژگی پروفیل آلومینیوم کرکره برقی

محبوبیت و کارایی زیاد پروفیل آلومینیوم، رقابت سختی در میان صنعت گران برای تولید انواع پروفیل کرکره برقی  با کیفیت و استانداردهای جهانی به وجود آورده است.

در حال حاضر پروفیل کرکره برقی بهترین و مناسبترین ابزاری است که می‌توان در تولید کرکره برقی از آن بهره مند شد.

پروفیل کرکره برقی دارای مقاومت بالایی می باشد، در عین حال که وزن کمی دارد اما استحکام آن در برابر فشارهای زیاد بسیار مورد توجه تولیدکنندگان کرکره برقی قرار گرفته است.

معمولاً کرکره برقی ها دارای وزن زیادی هستند به همین دلیل استفاده از آلیاژ آلومینیوم به دلیل سبکی و در عین حال تراکم بالا و استحکام زیاد بهترین گزینه برای تولید پروفیل کرکره برقی می باشد.

استفاده از پروفیل کرکره برقی برای فروشگاه ها، پارکینگ ها، مراکز تجاری و مسکونی و همچنین مناطقی که در نقاط معتدل و بارانی کشور قرار گرفته‌اند نیز بسیار رایج است.

زیرا مصرف کننده در صورت استفاده از این محصول، هیچ نگرانی از پوسیدگی و یا خراب شدن آن نخواهد داشت. این پروفیل برای تمام دربها متناسب می باشد.

هنگام خرید پروفیل کرکره برقی، توجه به جنس و نوع محصول و همچنین کاربرد آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

وزن پروفیل و کیفیت بسته بندی محصول هم از موارد مهمی است که در زمان خرید پروفیل کرکره برقی می بایست به آن توجه داشت.