محصولات پروفیل آلومینیوم مروا در یک نگاه

محصولات پروفیل آلومینیوم مروا در یک نگاه

پروفیل پرده زبرا مروا: ترکیب منحصر بفرد و بی …

0 نظر

۱۸ خرداد, ۱۴۰۲

پروفیل پرده زبرا مروا:

ترکیب منحصر بفرد و بی نظیر پروفیل آلومینیوم باعث شده است تا این فلز در صنایع گوناگونی از جمله مصارف ساختمانی، عمرانی، صنعتی و…. مورد استفاده تولید کنندگان، انبوه سازان وصنعتگران قرار بگیرد. یکی از کاربردهای رایج پروفیل آلومینیوم در صنعت تولید انواع پروفیل پرده زبرا می باشد. پروفیل آلومینیوم ویژگی‌های خاصی دارد که کاربرد آن را در این صنعت بسیار محبوب کرده است. از مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌توان به سبکی، انعطاف‌پذیری، استحکام و همچنین مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی اشاره کرد. علاوه بر این ویژگی ها، پروفیل آلومینیوم ظاهر زیبایی دارد. بنابراین کاربرد آن در تولید انواع پروفیل پرده زبرا، به دلیل درخشندگی و جلایی که دارد بسیار مورد توجه  صنعتگران و همچنین مصرف کنندگان مختلف قرار گرفته است.

 

پروفیل آلومینیوم مینی شید مروا:

 کاربرد آلومینویم برای تولید انواع پروفیل مینی شید، ترکیب زیبایی از هنر و تکنولوژی است. پروفیل آلومینیوم یکی از  سبک ترین ورق‌های فلزی موجود در بازار است که در عین سبکی و وزن کم از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین بهترین گزینه برای تولید انواع یراق آلات پروفیل مینی شید می باشد. مینی شید نسلی جدید از پرده هایی است که در منازل، ادارات دولتی، شرکت های خصوصی، باشگاه های ورزشی، رستوران ها و…  بخوبی می توان آن بهره مند شد. استفاده از پروفیل آلومینیومی بر سهولت نصب و یا حمل راحت این پرده ها تاثیر بسزایی دارد.

 

پروفیل آلومینیوم کابینتی مروا:

یکی از کاربردهای ویژه پروفیل آلومینیوم استفاده از آن در تولید انواع پروفیل کابینتی می‌باشد. کیفیت جنس آلومینیوم، انعطاف پذیری و مقاومت بالای آن باعث شده تا پروفیل هایی که با این فلز ساخته می‌شوند در صنعایع مختلف از جمله فرآیند تولید انواع پروفیل کابینتی کاربرد زیادی داشته باشد. از پروفیل کابینتی بیشتر در ساخت بدنه، درب های کابینت و یا قسمت های قفسه ای شکل کابینت ها استفاده می شود. البته چون در حال حاضر بیشتر کابینت های آشپزخانه از چوب های مختلف مانند ام دی اف و… ساخته می‌شوند کاربرد پروفیل کابینتی بیشتر در کابینت های صنعتی می باشد. هرچند تولیدکنندگان در کابینت آشپزخانه هایی از جنس ام دی اف و… باز هم برای قسمت هایی نظیر ریل، لولا، دسته، دستگیره و غیره باز هم ترجیح می‌دهند از پروفیل آلومینیومی استفاده کنند.

 

پروفیل آلومینیوم کرکره برقی مروا: 

پروفیل آلومینیوم ترکیبات بی نظیری دارد که این محصول را بسیار مقاوم، سبک و دارای ساختاری محکم کرده است بطوری که در برابر عوامل مخرب بیرونی آسیب چندانی نمی بیند. همین ویژگی های خاص پروفیل آلومینیوم، باعث شده است تا این فلز غیرآهنی، در مصارف ساختمانی، عمرانی، صنعتی و…. کاربرد بسیار ویژه ای داشته باشد.. یکی از کاربردهای رایج پروفیل آلومینیوم در صنعت تولید انواع پروفیل کرکره برقی می باشد. پروفیل کرکره برقی یکی از مهمترین ابزار مورد استفاده در کرکره های برقی مغازه ها، مراکز تجاری، درب پارکینگ‌ها و غیره می باشد. استفاده از آلیاژ آلومینیوم در پروفیل کرکره برقی علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد مقاومت آن را هم در برابر عوامل آسیب زای بیرونی و درونی، زنگ زدگی، پوسیدگی و غیره افزایش داده است.

 

پروفیل آلومینیوم درب اتوماتیک مروا:

یکی از کاربردهای رایج پروفیل آلومینیوم استفاده از آن در تولید انواع پروفیل درب اتوماتیک می‌باشد. مرغوبیت جنس آلومینیوم، انعطاف پذیری و استحکام آن باعث شده تا پروفیل هایی که با این فلز ساخته می‌شوند در صنعت های مختلف از جمله فرآیند ساخت درب های اتوماتیک کاربرد زیادی داشته باشد.در فرآیند تولید انواع پروفیل درب اتوماتیک به شرط آنکه از آلومینیوم مرغوبی استفاده شود؛ محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و طول عمر زیاد به بازار عرضه می گردد.

 

پروفیل آلومینیوم آسانسور مروا:

در حال حاضر پروفیل آلومینیوم یکی از اصلی ترین فلز های غیر آهنی است که در تولید انواع پروفیل آسانسوری از آن استفاده می‌شود. آسانسورها دستگاه‌هایی هستند که بین طبقات ساختمان های مختلف برای جابجایی افراد از آن استفاده می‌شود. بنابراین علاوه بر استحکام و داشتن ویژگی های ایمنی، باید ظاهر زیبا و شکیلی نیز داشته باشد. پروفیل آلومینیوم با وجود مقاومت و استحکام لازم، بسیار درخشان و چشم‌نواز می باشد. بنابراین پروفیل آلومینیومی آسانسور علاوه بر ماندگاری و داشتن استاندارهای لازم، احساس بسیار خوبی از تمیزی و ظرافت به افرادی می دهد که می‌خواهند از این دستگاه استفاده کنند.

 

 

پروفیل آلومینیوم توری و پلیسه مروا:

به وسیله پروفیل آلومینیوم می توان تولید انواع پروفیل توری و پلیسه را برای پنجره های ثابت و لولایی طراحی و اجرا کرد. توری و پلیسه نسل جدیدی از توری درب ها و پنجره های دوجداره می باشد که از ورود گرد و غبار، دوده، حشرات و غیره به فضاهای داخلی جلوگیری می‌کند. از توری و پلیسه در پنجره ساختمان ها، ویلاها، درب تراس، درب ورودی خانه ها و … به عنوان یک پوشش محافظ استفاده می شود. یکی از کاربردهای پروفیل آلومینیوم در سیستم لولایی توری و پلیسه متحرک می باشد. تکنولوژی پروفیل های آلومینیومی در ساخت توری و پلیسه باعث می‌شود حرکت توری بسیار ساده و روان انجام شود.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *